Főoldal Üdülések Horvátország Buszmenetrend 2015. nyár Horvátország

Buszmenetrend 2015. nyár Horvátország

Útvonalak: Isztria, Kvarner-öböl, Dalmácia

Péntek esti indulás, éjszaka a buszon
Érkezés szombat reggel-délelőtt a horvátországi üdülőhelyekre
Visszaindulás szombat délután-este, hazaérkezés vasárnap

2015.  Autóbuszjárat - ISZTRIA és KVARNER-ÖBÖL

2015. június 12.-szeptember 12. (utolsó hazaút)

Indulás / érkezés
indulás-péntek visszaérkezés-vasárnap
Budapest 22.30 Blaha Lujza tér / Corvin parkoló
Székesfehérvár 23.30 Shell kút / M7-es autópálya 57-es km-nél
Siófok 00.15 TESCO parkoló / M7-es autópálya mellett
Balatonlelle 00.45 MOL kút / M7-es autópálya 137-es km-nél
Nagykanizsa 01.30 TESCO parkoló

 

1. VONAL: Istria

Helység érkezés visszaindulás Ft / fő  oda - vissza
szombat szombat felnőtt 12-évig
OPATIJA 07.30 21.15 21.900 12.900
RABAC 08.45 20.00 21.900 12.900
MEDULIN 10.00 18.45 21.900 12.900
PULA 10.15 18.30 21.900 12.900
ROVINJ 11.00 17.45 21.900 12.900
VRSAR 11.45 17.00 21.900 12.900
POREC 12.15 16.30 21.900 12.900

 

2. VONAL: Kvarner-öböl

Helység érkezés   visszaindulás   Ft/fő  oda-vissza
szombat szombat felnőtt 12-évig
CRIKVENICA 06.00 22.00 21.900 12.900
KRALJEVICA 06.30 21.45 21.900 12.900
KRK sziget* (transzfer) 07.00-08.00 21.00-21.30 23.900 13.900
KRK sziget** (transzfer) 08.00-08.30 20.00 24.900 14.900
RAB sziget (transzfer) 09.30 18.00 28.900 17.900

*(Krk sziget: Omisalj, Njivice, Malinska)
**(Krk sziget: Krk, Punat, Baska, Silo)

2015. Autóbuszjárat - DALMÁCIA

 2015. június 5.-szeptember 19. (utolsó hazaút)

Indulás / érkezés
indulás-péntek visszaérkezés-vasárnap
Budapest 21.00 Blaha Lujza tér / Corvin parkoló
Székesfehérvár 22.00 Shell kút / M7-es autópálya 57-es km-nél
Siófok 22.45 TESCO parkoló / M7-es autópálya mellett
Balatonlelle 23.15 MOL kút / M7-es autópálya 137-es km-nél
Nagykanizsa 00.00 TESCO parkoló

 

3. VONAL: Dalmácia

Helység érkezés   visszaindulás   Ft/fő  oda-vissza
szombat szombat felnőtt 12-évig
ZADAR 07.00 21.00 21.900 12.900
BIOGRAD 07.30 20.30 21.900 12.900
VODICE 08.30 20.00 21.900 12.900
SIBENIK 09.00 19.30 21.900 12.900
PRIMOSTEN 09.30 19.00 21.900 12.900
TROGIR 10.00 18.15 21.900 12.900
KASTELA 10.15 18.00 21.900 12.900
SPLIT 10.30 17.30 21.900 12.900
OMIS 11.00 16.45 21.900 12.900
BASKA VODA 11.30 16.15 24.900 12.900
MAKARSKA  11.45 16.00 24.900 12.900

 

Gyűjtőjáratos vidéki indulások Ft / fő (oda-vissza):

Budapesti átszállás:

   Részvételi díj Ft/fő

19.00 Győr (Vasútállomás/főbejárat) - 20.00 Tatabánya (McDonald's /pálya mellett) 5.590
16.30 Debrecen (TESCO parkoló/hátsó bejárat) - 17.00 Tiszaújváros (TESCO benzinkút) 6.990
18.00 Miskolc (Búza tér/ Mc Donald's parkoló) - 18.20 Mezőkövesd (Nagytemplom) - 6.990
19.00 Eger (MOL kút) - 19.30 Gyöngyös (Toronyház) 5.590
18.00 Szeged (Tesco parkoló, Rókusi körút) - 19.30 Kecskemét (Domus parkoló) 5.990
18.00 Pécs (Budai VÁM Tesco parkoló) - 18.45 Szekszárd (Vasútállomás) 5.990


 

Egyirányú kedvezmény: 9.900 Ft/fő

Többhetes felár:               5.000 Ft/fő

Konkrét hely lekérés:      3.000 Ft/fő
Foglalási díj
:                      1.000 Ft/fő

Útlmondási biztosítás köthető: 1,3 %

Utasbiztosítás köthető:        550 Ft/fő/nap vagy családi bizt. max 3 gyermekkel

 

Az autóbuszjáratok előre megtervezett útvonalon haladnak, fel és leszállásra kizárólag az előre megadott helyeken van lehetőség. Az érkezési és visszaindulási időpontok tájékoztató jellegűek. A visszaindulás pontos helyét és időpontját elutazáskor kapják meg utasaink. A vidéki indulások, illetve a horvátországi szigetekre és szlovén városokba transzferek mikrobusszal történhetnek. Az autóbusz a helyi adottságok szerinti legközelebbi ponton teszi le az utasokat a településeken, amely nem minden esetben jelenti a szállodai recepció előtti kiszállást. A nagy távolságok és az előre nem látható váratlan események (baleset, határátkelési várakozás, stb.) miatt a menetrend és az útvonal megváltoztatásának jogát az utaztató fenntartja. Az autóbuszok hátsó sorában az ülések általában nem dönthetők. Az autóbusz menet közben 15-20 perces pihenőket tart kb. 4 óránként.
Felhívjuk figyelmét, hogy a turnusváltások napján a szálláshelyek elfoglalása ill. elhagyása esetenként nem esik egybe az autóbuszok menetrendjével, ezért néhány órás várakozásra kell számítani. A gyűjtőjárat beiktatásával történő utazáskor esetenként átszállásra, illetve várakozási időre kell számítani. Külföldi állampolgároknak a határátlépéséhez szükséges dokumentumokat (esetleg vízumot) saját maguknak kell intézni

 

TGL

« Üdülések Horvátország

Nyomtatás